חיפוש
דלג על חיפוש
לחיפוש ביטוי מדוייק הוסף גרשיים
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שניידר בתקשורת

25/11/2023
אחרי 49 ימים בשבי, 13 החטופים התאחדו עם משפחותיהם. אוהד בן ה-9 פגש את משפחתו ורץ לאביו, יוני אשר הסביר לבנותיו הקטנות שתכף יגיעו הביתה, אמיליה בת ה-6 התרגשה לראות את סבתא בבית החולים שניידר.
"ynet"להמשך הכתבה...
25/11/2023
שעות מרגשות בישראל: לאחר ששוחררו משבי חמאס - אמיליה, אוהד ויתר החטופים נפגשו עם משפחותיהם. אוהד בן ה-9 שיחק לראשונה בקוביה הונגרית שהוא אוהב במיוחד, והפריח בועות סבון • אמיליה הקטנה נפגשה עם סבתה ובני משפחה נוספים. יוני אשר התאחד עם אשתו ושתי בנותיו הקטנות שנחטפו: "הנה, החלום התגשם".
"mako"להמשך הכתבה...
21/11/2023
ביומיום הם אנשי צוות רפואי ומטפלים באנשים. בשבת השחורה הם גויסו למילואים כדי לטפל בנפגעים הרבים שזרמו לבתי החולים. חודש אחרי, הם מספרים על המראות, האנשים וגם על השליחות שנפלה בחלקם. סופי וחניש (30), אחות טיפול נמרץ במרכז שניידר, אשר הייתה לוחמת בפלוגות חילוץ והצלה, אבל בימים אלה היא אחראית על חילוץ במקומות שבהם נפלו טילים.להמשך הכתבה...
20/11/2023
משפחתו של סמ"ר יהונתן יצחק סמו שנפל בקרב במרכז הרצועה ואיבריו הצילו שישה חולים, נפגשה במרכז שניידר עם איילת עם אמה של התינוקת שזכתה לתרומת אונת כבדלהמשך הכתבה...
19/11/2023
הלחץ, המתח והחרדה שמאפיינים את התקופה הנוכחית, עשויים לגרום לפספוס של בדיקות חיוניות בקרב הילדים. רופא ילדים מפציר בהורים שלא לוותר על הבדיקות החיוניות ומסביר באילו מצבים חשוב לגשת לרופא ועל אילו פרוצדורות אסור לכם לוותר – חלקן ממש עשויות להציל את חיי הילדים שלכם.
"mako"להמשך הכתבה...
13/11/2023
בשבוע 33 ובמשקל 880 גרם בלבד, נולדה התינוקת המתוקה בבי"ח שניידר – כבת בכורה להוריה, אחרי 6 שנים של טיפולים. האחות שצילמה אותה בסוודר כחול-לבן שסרגה אימה, מספרת שהתחושות במחלקה מהולות בשמחה ובעצב, אך כל תינוק שנולד מעורר תקווה מחדש. "המלחמה בפגייה היא יומיומית - כל פג הוא עולם ומלואו".
"mako"להמשך הכתבה...
09/11/2023
אתמול דווח על פיגוע ירי בשומרון, שבמהלכו נפצעו הורים צעירים מירי לעבר רכב סמוך לאיתמר. תינוקת כבת 5 חודשים שהייתה ברכב לא נפגעה. בטור מיוחד מספרת הרופאה משניידר שקיבלה לידיה את התינוקת לצורך בדיקה, על התחושות הקשות שגרמו לה לתהות גם לשלומם של הילדים החטופים. "אני מעבירה אותה החזרה לבני המשפחה שלה, וחוזרת לחושך של התורנות ולחושך שבלב שלי".
"mako"להמשך הכתבה...
06/11/2023
ביום-יום הוא עובד ככירורג מנתח בשניידר, ובימים אלה הוא משרת כרופא שמטפל בחיילים בשטח. ד"ר סגל כבר ראה מראות קשים בחייו, בין היתר כשהגיע לטפל בנפגעי המלחמה באוקראינה, אבל שום דבר לא הכין אותו לזוועות שהתרחשו בעוטף. "היו שם מראות שהנפש מתקשה להכיל".
"mako"להמשך הכתבה...
05/11/2023
ד"ר קרן שחר ניסן מהמרכז הרפואי שניידר הייתה באמצע חופשת הלידה שלה כשפרצה המלחמה אחרי מתקפת הטרור הרצחנית ב-7 באוקטובר. היא לקחה את התינוקת שלה, בת הארבעה חודשים, וירדה לאילת למרפאת ילדים לילדי העוטף שהוקמה על ידי שניידר מקבוצת כללית: "לשבת לצדם בדממה ולנסות להתחלק בכובד האדיר של המועקה הזו שאין לה נחמה". טור אישי
"וואלה"להמשך הכתבה...
05/11/2023
אסתמה היא אחת המחלות השכיחות בעונה הנוכחית. מה גורם לה, איך היא מתבטאת וגם: מה עושים כשילד סובל מהתקף אסתמה בממ"ד? ד"ר מאיר מי זהב, מנהל יחידת האסתמה במכון לרפואת ריאות במרכז שניידר עם כל ההסברים.
"mako"להמשך הכתבה...
05/11/2023
הם גם מילואימניקים שמשרתים במילואים, וגם הורים לילדים חולי סרטן המטופלים במחלקה האונקולוגית בשניידר - שוחחנו עם שני אבות שמספרים על המלחמה הכפולה שלהם: לנצח את המחלה וגם את המחבלים. "אין לי ברירה. מדובר במערכה שכל עם ישראל התגייס למענה"להמשך הכתבה...
03/11/2023
יש מעט מאוד רגעי אושר ושמחה בתקופה העצובה הזו, אבל בכל פעם כשאנחנו רואים סרטון של כלבי טיפול שנותנים מזור לילדים או מבוגרים - הלב שלנו פועם בקצב אחר. הכירו את טדי (הגדול) וטדי (הקטן) שהצליחו להנעים את הזמן של בניה ונתאי במרכז שניידר.
"walla"

להמשך הכתבה...
02/11/2023
שמחה מהולה בצער עמוק: בפגייה במרכז שניידר, מאושפזות בימים אלה תאומות שנולדו בשבוע ה-34. רק שבועיים לפני כן נהרג דודן כשיצא עם כיתת הכוננות של כרם שלום לעזור לאחת המשפחות ביישוב.
"ynet"להמשך הכתבה...
01/11/2023
בין אם נרצה או לא, המחלות לא מחכות שתסתיים המלחמה. תחושות הפחד והכאוס עלולים להביא לדחייה של טיפולים שגרתיים, והדבר עלול להוביל לתחלואה מיותרת. אם כן, מתי נדע שחייבים לגשת לטיפול רפואי דחוף - ואיך עלינו להכין ציוד לעזרה ראשונה? מומחי מרכז שניידר הכינו מדריך עם כל הפרטים לטיפול בילדים בשעת מלחמה.
"mako"להמשך הכתבה...
30/10/2023
לפעמים הכאוס ותחושת הפחד גורמים לדחיית טיפולים שגרתיים מה שעלול להוביל לתחלואה מיותרת. הכנו עבורכם מדריך לטיפול בילדכם בשעת מלחמה, וגם מתי נדע שחייבים לגשת לטיפול רפואי דחוף? המלצות מומחי מרכז שניידר.
"מעריב אונליין"
להמשך הכתבה...
26/10/2023
המפגש המרגש בין המשפחות נערך במרכז הרפואי שניידר, שם מאושפז רפאל. אמו אמרה למשפחת רובין, לאחר שנתנה להם תכשיט במתנה: "את התכשיט היקר לכם מכל, אנחנו קיבלנו מכם במתנה". אביו של עמיחי ז"ל: "בזכות שמחת החיים שהייתה בעמיחי, רפאל יהיה ילד שמח".
"ynet"

להמשך הכתבה...
26/10/2023
הפסיכולוג דני לוטן, מנהל המערך הפסיכולוגי במרכז שניידר, התראיין בתוכנית הרדיו של טל ברמן, אביה מלכה ותם אהרון.
רדיו 99FM - "בוקר חדש"להמשך הכתבה...
25/10/2023
הם החליפו את החלוק במדים והתייצבו ביחידות. ד"ר ערן משיח ממיון ילדים בשניידר טיפל בפצועים תחת ירי פצמ"רים, ד"ר צליל שנקלר ממחלקת ילדים בוולפסון נתנה מתן מענה רפואי ראשוני לכוחות הלוחמים בגזרה וגם חיבוק לחייל שרעד. ד"ר יוחאי פרנקל מבית החולים לילדים ברמב"ם גילה מחדש את הכוח של התרומה והנתינה: "גאה להיות חלק מהעם הזה ולהילחם עבורו".
"ynet"להמשך הכתבה...
24/10/2023
בימים אלה, כשכל אחד מאתנו מחפש דרך לנוע על פני מים סוערים, ישנם גם הילדים החולים ובני משפחותיהם כשכבר מכירים היטב את הניסיון לנוע בתנאים הללו, ועם זאת - זו טריטוריה חדשה גם בעבורם והיא טומנת בחובה אתגרים נוספים; התנגשות בין ערכים, רגשות אשם, דאגה קיומית שאיננה מופנית רק כלפי הילד החולה אלא גם כלפי שאר בני המשפחה, חברים, קהילה. יפעת עזר-כהן, עו"סית בשניידר בטור אישי.
"mako"להמשך הכתבה...
23/10/2023
כשד"ר יהודה סבינר, רופא חסידי משניידר, קיבל טלפון מיחידת החילוץ שלו במילואים ב-7 באוקטובר, יום שבת, הוא לא חשב פעמיים ורץ לעזור. כך, תחת מטחים כבדים, בין הריסות הבניינים, הוא והצוות חילצו פצועים רבים. כעת הוא מספר על רגעי האימה והגבורה וגם על שיחה עצובה במיוחד מהמרפאה, שבישרה לו על מותו של רופא, חבר קרוב שעבד איתו. "זו פעם ראשונה שהרגשתי פחד מוות".
"mako"להמשך הכתבה...
עבור לתוכן העמוד